Siyaset

 • bir saat önce

Son zamanlarda dış politika da yaşanan gelişmeler oldukça umut verici. Umarız ki bu gelişmeler ekonomik,bilim ve eğitim alanlarında olur...

Yanıtla
 • 4 saat önce

Vatan için,şehitler için,bayrak için yaşayan tek millet.

Yanıtla
 • 6 saat önce

RTE; "Şunlar ne demiş, bunlar ne demiş, dünyada şu ülke nasıl bakmış, bu ülke nasıl bakmış, buna bakacak halimiz yok. Karar bu milletindir. Bu millet kendi göbeğini kendisi kesecek ve bizi sınırlarımızda taciz eden 3-5 tane ipsize, soysuza biz bu sınırlarda soluk aldırmayacağız."

Yanıtla
 • 8 saat önce

The Guardian, "Suriye'de oyunun sonuna yaklaşılırken, Ankara'nın Rusya eliyle sağlanan barış sürecinde önemli bir denge unsuru olarak yer alması nedeniyle, Batı ülkeleri Ankara'nın diplomatik desteğini kaybetmeyi göze alamaz" yorumunda bulundu.

Yanıtla
 • 9 saat önce

Yılmaz Özdil: Soğuk savaş – Sözcü Gazetesi

Yılmaz Özdil: Soğuk savaş. Yılmaz Özdil tüm yazıları ile Sozcu.com.tr'de

Yanıtla
 • 9 saat önce

Zeytin Dalı Harekatı'nın 4. Gününde YPG'yi Bozguna Uğratacak Hamle! Bordo Bereliler, Sahaya İniyor

Zeytin Dalı Harekatı 4. gününde başarıyla devam ederken, terör örgütü YPG'nin hendek savaşı ve sızma planlarına karşın, bordo bereli askerler sahaya inecek.

Yanıtla
 • 10 saat önce

Şimdi Türkler’i nasıl durduralım, YPG’yi koruyalım telaşları var. Hiçbir şey umurlarında değil. Türkler YPG’yi bitirmesin diye çırpınmaktadırlar. Kuzey Irak’ta bir Kürt devletini en çok İsrail istiyordu. Barzani de, YPG de kaybetti ve kaybedecek... Ve Kirli Saray da, Pentegon da!

Yanıtla
 • 10 saat önce

YPG de, ABD tarafından satıldığını anladı, anlayacak. Ve içlerinde kavga başladı. YPG içindeki sancı da giderek büyüyor. Ne zaman patlayacağı ise bilinmiyor. Afrin kaybedilirse, YPG'nin içindeki çözülmeyle birlikte çok büyük bir toprak kaybı yaşanacaktır.

Yanıtla
 • 10 saat önce

Hiç böyle çaresiz kalmamışlardı. Sen 5 bin tır silah gönder, yıllarca eğit, besle, bir anda bir Türk rüzgârı gelsin ve ektiklerin uçup gitsin! İşte Türkün etkisi bu! ABD, bölgede etkin bir Kürt devleti istiyordu ama... Büyük oyuncu varken kimse figüranlara bakmaz ki!

Yanıtla
 • 10 saat önce

Türkiye asla sıradan bir devlet değildir. En zayıf anında bile ayağa kalmasını bilir. Kalkar tarih yazar. En buhranlı zamanda bile ayağa kalkar ve gerekeni yapar. Türk devleti yeryüzünde uyuma taktiğini yapan en iyi devlettir. Uyandığında ise işler karışır. Tanımayanlar şaşkın!

Yanıtla
 • 11 saat önce

Amerika Birleşik Devletleri kendi kendini ele vermeye başladı!

Yanıtla
 • 11 saat önce

ABD, ‘süre belli olmalı, fazla uzun olmamalı’ diyor. Afganistan ve Irak'ta sizin süreniz belli oldu mu? İş bitince çekilmesini de biliriz. Bunun için birilerinden icazet alma gibi derdimiz de yoktur. Afrin operasyonu, Fırat Kalkanı gibi hedeflerine ulaştığında sona erecektir.

Yanıtla
 • 11 saat önce

Ülke Tek Yumruk Olmuşken Toplantı Toplantı Gezerek Muhalefete Saldırmanın Amacı Nedir ? - Asayiş - www.haberasi.com Enson Haberlerin Kaynagı

Ülke Tek Yumruk Olmuşken Toplantı Toplantı Gezerek Muhalefete Saldırmanın Amacı Nedir ?

Yanıtla
 • 20 saat önce

Çocukluğumuzu hatırlıyorumda nerde o zamanın Cumhurbaşkanına böyle sarılıp şapur şupur öpmek mazallah adını duydukmu ÖCÜ gibi korkumuzdan saklanacak yer arardık!

Yanıtla
 • bir gün önce

AB dışişleri sözcüsü afrin harekatından dolayı endişeliymişler,tüm güçlerin daeş’e odaklanması gerekliymiş.Aptal kadın suriyede daeşmi kaldı?size zarar veren terörist oluyorda bize zarar veren terörist olmuyormu?yoksa pyd-ypg’li teröristler hayır kurumu üyelerimi?

Yanıtla
 • bir gün önce

Anadolu Güvenlik Korucuları: 52 bin güvenlik korucusunun da göreve hazır ve ordunun emrindeyiz - Asayiş - www.haberasi.com Enson Haberlerin Kaynagı

Anadolu Güvenlik Korucuları: 52 bin güvenlik korucusunun da göreve hazır ve ordunun emrindeyiz

Yanıtla
 • bir gün önce

PYD/PKK etek giymeden önce son yalanlarını söylemeye devam ediyor! İşte 4 fotoğraf ve 4 gerçek - Dünya - www.haberasi.com Enson Haberlerin Kaynagı

PYD/PKK etek giymeden önce son yalanlarını söylemeye devam ediyor! İşte 4 fotoğraf ve 4 gerçek

Yanıtla
 • bir gün önce

İngiltere: Türkiye sınırlarını güvenli tutmak istemekte haklı - Sputnik Türkiye

Fransa Afrin operasyonunu BM Güvenlik Konseyi'ne taşırken İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'dan Ankara'ya destek geldi: Türkiye sınırlarını güvenli tutmak istemekte haklı.

Yanıtla
 • bir gün önce

Operasyona destek veren CHP’den hükümete: Diplomatik faaliyetleri ve çabaları güçlendirin - Sputnik Türkiye

Afrin operasyonu için 'diplomatik çabaların hızlandırılması' uyarısında bulunan CHP’li Öztürk Yılmaz, hükümetin dış politikayı yürütme yapısından kaynaklanan ‘alerjiler’ olduğunu belirterek, “Bunların toparlanıp Türkiye’ye karşı, böyle kritik bir dönemde bir hamleye dönüşmemesi için diplomatik faali...

Yanıtla
 • 2 gün önce

Ya Afrin yıkılsın ya da teröristler yakılsın. Ya İstiklal ya ölüm, ya zafer ya da son nefere son nefese kadar şehadet.

Devlet Bahçeli

Yanıtla

Güncel Başlıklar